Piegāde un atgriešana

PRODUKTU SAŅEMŠANA MŪSU VEIKALĀ:

Produktus var saņemt uzreiz pēc pasūtījuma saņemšanas apstiprinājuma mūsu partneru salonā Saulespuķe, Upes iela 3, Madona.

PRODUKTU PIEGĀDE LATVIJĀ PAKOMĀTĀ:

Ja pasūtījums tiek apmaksāts pirms plkst. 14.00, tad galamērķa pakomātā tas nonāks 1-2 dienu laikā, izņemot svētdienas, pēc pārdošanas speciālista apstiprinājuma ar īsziņu vai e-pastu.

Saņēmējs tiek informēts par pakas ierašanos un atrašanās vietu ar tekstu, kas norāda aizslēdzamā skapīša atvēršanai nepieciešamo durvju kodu. Ja sūtītājs ir sniedzis adresāta e-pasta adresi, uz e-pasta ziņojumu tiek nosūtīts papildu paziņojums.

Paku glabāšanas laiks pakomotīvā ir 7 (septiņas) kalendārās dienas. Ja sūtījums nav savākts no pakas minētajā uzglabāšanas laikā, tas tiek atgriezts sūtītājam.

Sūtīšanai tiek izmantoti Omniva.

PRODUKTU PIEGĀDES TERMIŅI:

Pakas tiek piegādātas no pirmdienas līdz piektdienai no 8.00 līdz 17.00. Ja pasūtījums ir apmaksāts pirms 14.00, to var saņemt nākamajā dienā, izņemot sestdienas un svētdienas.

Piegādes termiņi norādīti pie preces apraksta. Termiņi ir norādīti aptuveni un var mainīties.

Mēs apņemamies darīt visu iespējamo lai Jūsu prece būtu piegādāta pēc iespējas ātrāk.

PIEGĀDES IZMAKSAS:

Preču piegādes izmaksas ar Omniva pakomātu ir 2.50 Eur par sūtījumu Latvijas teritorijā un 6 Eur Igaunijas teritorijā.

PREČU ATPAKAĻATDOŠANA UN ATTEIKUMA TIESĪBAS:

Jums ir tiesības atteikties no iegādātajām Precēm 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, atsūtot tās pa pastu uz zemāk norādīto adresi. Precēm jābūt nelietotām, nesabojātām un orģinālajā iepakojumā, atpakaļsūtījumam pievienojot  Atgriešanas formu. Atpakaļsūtīšanas izmaksas sedz klients.

Saulespuke.com atgriezīs par Precēm samaksāto naudu maksātāja kontā 14 dienu laikā no dienas, kad Preces būs saņemtas atpakaļ, taču dažos gadījumos naudas atmaksa var aizņemt līdz 30 dienām.

Naudas atmaksas priekšnoteikums ir preces atgriešana SIA “Eiropas Lūši” salonveikalā vai saņemts apliecinājumu par to, ka prece ir nosūtīta atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība ir veikta agrāk.

Atgriežamās Preces kopā ar pasūtījuma apstiprinājumu un Atgriešanas formu lūdzu sūtiet uz šādu adresi:

Saulespuķe, Upes iela 3, Madona, LV-4801, Latvija, ar norādi “e-veikala preču atgriešana”

BOJĀTU PREČU ATGRIEŠANA:

Ja esat saņēmis bojātas Preces, lūdzu rakstiet mums uz info@spiller.lv un mēs sazināsimies ar Jums, lai vienotos par Jums vēlamu risinājumu.

To top