Par mums

Augstākā kvalitāte. Ekskluzivitāte. Sekojot dabas piemēram.

Balstoties uz šiem principiem, mēs izstrādājam ļoti efektīvas inovācijas, kuru galvenais mērķis ir atbalstīt ādu tās dabiskajās funkcijās un uzturēt to veselīgu.

Mēs sev esam izvirzījuši uzdevumu ekskluzīvo Vācijā izgatavoto ādas kopšanas līniju padarīt taustāmu un baudāmu arī Latvijā. Jau 16 gadus Madonā darbojas skaistumkopšanas salons Saulespuķe un jau 16 gadus Madonā ir ekskluzīvā Dr.Spiller kosmētika. Ir pienācis laiks arī visai Latvijai tuvāk iepazīt šo kolosālo produktu līniju.

Dr.Spiller: “Veidojot produktu, mēs pastāvīgi strādājam pie tā ar pārliecību, aizrautību un visaugstākajiem standartiem. Nekad nenovērtējiet par zemu. Mēs dzīvojam laikā, kad vērtības mainās, un greznībai ir vajadzīga jauna definīcija. Mums greznība nozīmē radīt visaugstāko kvalitāti, apzinoties savu resursu vērtību. Kamēr tīrs ūdens kļūst par ekskluzīvu preci, savu produktu ražošanai mēs izmantojam tīrāko avota ūdeni no Chiemgauer Alpiem. Mūsu ekspertu zināšanas un pieredze ļauj mums izmantot augstākās bioloģiskās tīrības izejvielas, kur tās var precīzi attīstīt, nodrošinot ilgtspējīgu efektivitāti. Kā ģimenes uzņēmums mēs iestājamies par spēcīgu identitāti, kas sastāv no cieņas pret cilvēkiem un dabu. Tas viss sākās ar vīziju… Ideja radās 1960. gadā: tiek ražoti unikāli kopšanas līdzekļi ādas veselībai ar augstas kvalitātes sastāvdaļām, to efektivitāte ir pierādīta un to kvalitāte nav salīdzināma. Dr. Horsts Spillers savu redzējumu padarīja par mūža misiju. Misija, kas mums ir galvenā prioritāte arī otrajā paaudzē. Darbs ar savu ādu , nevis pret to… Atbalstīt ādu tās dabiskajās funkcijās un strādāt ar to, nevis pret to vienmēr ir bijis mūsu kredo. Mūsu produkti ir izstrādāti atbilstoši dabas principiem, un tie reproducē ādas un tās dabisko mehānismu strukturālās īpašības. Ar Dr. Spiller HYTEC Emulsion System® izdodas stabilizēt ādas hidrolipīdu plēvi un kompensēt trūkumus, lai līdzsvarotu ādas dabisko ekosistēmu. Tas ir veselīgas, līdzsvarotas ādas atslēga.”

To top